Červen 2013

Snídaně s cereáliemi DAS MÜSLI

28. června 2013 v 15:56 | Danielle |  Recenze

Nedávno jsem objevila u jedné slečny na blogu, že si objednala od firmy www.dasmusli.cz balíček müsli. Když jsem si přečetla celý její článek, vyšlo najevo,že si ten balíček objednala,ale celý byl zdarma, protože ta firma dává možnost, aby si každý objednal zkušební snídaňovou mňamku a protože je to zdarma může být nadšený zákazník a objednat si znovu nebo naopak pokud mu nechutnalo, nemusí být zklamaný, že za to vyhodil peníze a nesplnilo to vše, co si přál. To mě velmi zaujalo.


Ještě ten den jsem na onu zmíněnou tránku najela a také jsem si jeden balíček objednala. Při objednávce není na výběr toho balíčku, je jeden univezální,který j zasílaný všem zákazníkům. Ten e-obchod je něco podobného jako třeba mixit.cz. Mají i své facebook stránky, takže se můžete porozhlídnout i tam.


Teď něco menšího k objednávání, protože mi přišlo, že byste nemuseli vědět jak dál. Když si kliknete na to políčko zaslat vzorek zdarma, zobrazí se vám tam,že po vás budou chtít 30Kč za dobírku+dovoz. Tzn.,že byste ve finále platili 60Kč, ale proč když je ten vzorek zdarma? Já jsem tedy napsala milému pánovi na tento e-mail snidam@dasmusli.cz, který je uvedený i v kontaktech a ten mi odepsal,že mu mám poslat adresu a jméno a že mi vzorek bude ještě dnes zaslán. Druhý den mi přišel a já jsem neplatila nic.26.6. Bad day

26. června 2013 v 15:36 | Danielle |  Autorka
Čaute slečny a všichni,kteří pravidelně čtete. Dneska není moc krásnej den, ani s počasím ani ničím. Venku je zima, že to je hruza,když jsme nedávno nosili ještě plavky a sukýnky. Zúčastnila jsem se pohřnu, který měl náš učitel ze střední školy, protože se zabil v Černé hoře, což už jste možná na internetu někdo zaregistroval. Bylo tam několik stovek lidí od rodiny až po studenty a prostě všechny,kteří ho znali. Bylo to neskutečně smutný, protože když si vzpomenu,že jsem ho heště nedávno měla u maturity, tak je to hruza.
Aby tady nebyl jenom smutek, tak si zachvilku jedu pro nové brýle, tak se pak mužete těšit na fotografii ;-)


Recenze: Garnier Moisture Match (Green & Blue)

24. června 2013 v 14:50 | Danielle |  Recenze
Konečně jsem vyzkoušela ty zázračné krémy, které na trhu předvedla kosmetická firma Garnier. Jedná se o 4 krémy, které jsou na různé druhy pletě, ať už je vaše pleť suchá nebo ptořebuje hydratovat a nebo jí máte problematickou. Už jsem tuto řadu Moisture Match zahlédla v obchodech několikrát, ale neodvážila jsem si je koupit. Pak i několik blogerek mělo možnost je vyzkoušet zdarma. Mě přivedly k vyzkoušení až vzorky z časopisu JOY. Byla jsem moc nadšená


Vyzkoušela jsem zatím 2 krémy, které byly na hydrataci a pro smíšenou pleť. Tzn. ten zelený a modrý a byla jsem velmi spokojená . V té řadě existuje 5 těch krémů, ale v čaopisu byly vzorečky pouze na 4. Ten poslední je žlutý v České republice není zatím. Nebo já jsem ho zatím neobjevila ani na žádném e-shopu apod.

Druhy krémů:

Zelený - zmatňující pleť pro pro smíšenou až mastnou pleť
Modrý - zjemňující krém pro normální až suchou pleť
Oranžový - pro unavenou pleť bez jasu
Červený - vyživující krém pro suchou až velmi suchou pleť


Modrý krém jsem použila jako druhý. Nanášela jsem ho na odlíčenou pleť, odmaštěnou. Bylo to ráno a nechala jsem si ho tam po celý den, abych vyzkoušela jak reaguje. Bylo teplo, takže jsem se i potila a vyvodila jsem z toho tyto důsledky. Pleť opravdu hydratuje, neměla jsem jí suchou, ale mě se velmi mastilo čelo. Ostatní partie byly v pořádku. Jsem spokojená až na to čelo, takže jsem musela mít vlasy z čela.


Druhý jsem použila zelený krém, který je na smíšenou až mastnou pleť, takže pro mě jako dělané. Má pleť dát do jednoho tvaru, zcelit, aby nebyla jedna část tak a jiná onak :) Mám smíšenou pleť, protože se mi tvoří akné,ale i je někdy v pořádku. Byla jsem nadmíru spokojená, protože se mi ten den pleť nemastila a to i přesto,že bylo horko a potila jsem se. Za mě palec nahoru a doporučuji.

Coming soon reviews cosmetic

22. června 2013 v 11:56 | Danielle |  Autorka
Jelikož se mi teď za nějakou dobu nahrnulo několik vzorků kosmetiky, rozhodla jsem se pro to udělat zvláštní článek ve formě coming soon recenzí, kde můžete vidět, jaké kosmetické zázraky budu testovat. Postupně je sem budu přidávat po nějaké době testování, aby měly ten správný testovací čas pro tu nejlepší recenzi, ať už bude kladná nebo záporná.


Krém na pleť - Dr.Hauschka
Olej na vlasy - Schwarzkopf
Gel pro intimní hygienu - Chilly
4 krémy na různé druhy pleti - Garnier

Trip to Prague

21. června 2013 v 12:48 | Danielle |  Autorka
Ahoj :)) omluvám se napřed,že tu včera nepřistál žádný článek, ale byla jsem celý den v té Praze. Ráno jsem musela vstávat už v 5:00, protože jsem hodinu na to odjížděla do Prahy, stihla jsem to s přehledem. Ani jsem se neztratila. Byla jsem moc ráda,že v té posluchárně,kde jsme to psali, byla klimatizace, takže boží. Potom jsem utíkala do KFC, kde jsem si dala tu jejich novou zmrzku, připojila na wifi a oddychla si. Pak jsem jela zpět metrem, trochu se prošla, protože jsem musela čekat na autobus zpět domů, teklo ze mě, jak kdy jindy. Koupila jsem si nový JOY a mohla jet domů. Doma jsem si hned vzala plavky, sedla na kolo a utíkala jsem k vodě a na kole jsem pak objela půl města, dala si Colu v QuickBurger, počkala na mamku. Zašly jsme na pivko a byla doma :))


Recenze: Garnier Skin naturals Roll-on

19. června 2013 v 9:51 | Danielle
V mladším i starším věku řeší slečny, ženy jeden zásadní problém a to jsou kruhy pod očima. V mládí se tomu tak říká, ve starším věku to tak prostě už na pleti je, aniž bychom chtěly. Ráno se vzbudíte, vaše noc byla probdělá a fialové kruhy pod očima jsou na to tata :) Co teď? Naštěstí existuje jedna výborná věc a tou je korektor, kterým všechny špatnosti zakryjete. Poprvé jsem si říkala,že ho nepotřebuju, ale když ho mamka přinesla domů a začala ho používat, vyzkoušela jsem ho několikrát také a ono se to vyplatilo. Velmi mi pomáhá např. po akci když další ráno mám někam jít a moje váčky pod očima opravdu nevypadají hezky.


Jsem za tenhle malý zázrak velmi vděčná, protože i když jsem mladá tak ho využiju a pro starší ženy je uplným zázrakem, že si nemusejí připadat staré, ba naopak je to udělá mladší když jejich kruhy pod očima a váčky zakryje :)


Klady:
- cena
- výdrž
Zápory:
-malé balení

Random photos

18. června 2013 v 17:45 | Danielle |  AutorkaSunny monday

17. června 2013 v 15:59 | Danielle |  Autorka
Venku je boží počasí na které jsme dlouho čekali, vážně jsem se už nemohla dočkat. Jediné co mi ke spokojenosti chybí jsou úspěčně složené zkoušky na VŠ a teplota bazénu vhodná na koupání..nejsem otužilá :D snad brzy bude mých tužeb vyslyšeno.Akce se sekačkou

15. června 2013 v 20:49 | Danielle |  Autorka

Malá ochutnávka dnešního sekání trávy, které bylo vážně nekonečně mnoho a k tomu sluníčko, i když to mělo výhodu,že jsem se aspoň trochu opálila a pobavila ;-)

Autorka live

15. června 2013 v 10:03 | Danielle |  Autorka
Dnes večer až přijedu od babičky můžete čekat dvě videa...jedno se bude týkat včerejšího koncertu Čechomor,který se vážně moc vydařil a to další se bude týkat dneška u babičky, tak se nechce překvapit, co na tom druhém bude ;-) Užívejte krásného dne.


Best nail polish in April

14. června 2013 v 11:25 | Danielle |  Recenze
Stále a pořád i lakuju nehty, kupuju laky, objevuju nové vychytávky. Bez nalakovaných nehtů nechodím. Rozhodla jsem se vám ukázat favority měsíce Květen, které jsem použila nejvíc.

H&M, Color club , Miss sporty, Basic

Nové PLL

13. června 2013 v 12:31 | Danielle |  Autorka
Já jsem tak šťastná, že už je tu první díl PLL. Odpočítávala jsem dny, kdy už se budu moc kouknout a najednou tu byl a jsem nadmíru šťastná a budu mít zase mánii při těšení na každý další díl.

zdroj: google.cz

Sunny day

12. června 2013 v 18:20 | Danielle |  Autorka


Trochu letního vánku vám posílám, dneska bylo u babičky krásně :)

Raspberry jeans

12. června 2013 v 8:50 | Danielle |  Nákupy
Top - Tally Weijl, Jeans - New Yorker

New in July (1)

10. června 2013 v 13:01 | Danielle |  Nákupy

Nedávno jsem si pořídila tyto dvě úžasné věcičky. Kondicionér mi došel a potřebovala jsem nový a tenhle byl dokonce ve slevě, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Naušničky se sovičkama jsou moje první :)

Recept: Choklad kaka (Švédsko)

9. června 2013 v 16:22 | Danielle |  Autorka
Dneska vám přináším recept na švédský dort, který tak moc milují. Nechala jsem se inspirovat Leničkou. Která ho nedávno dělala a také ukázala na svém blogu. Tímto jí moc děkuju za inspiraci k mamky narozeninám. A teď vám ukážu, jak jsem ho ukuchtila já.


Návod k přípravě:

100 g másla
2 vejce
2dl cukr krystal
1dl hl mouky
3/4 dl kakaa (klasického, ne Granko apod.)
1 lžička vanilkového cukru (dala jsem asi 2)


8.6. PARTY HARD!

8. června 2013 v 19:15 | Danielle |  Autorka
Čaute :)) užíváte si pěkně víkendu, krásného počasí konečně tak jako já. Včera jsme měli se třídou pomaturitní večírek,kde jsme kupodivu dorazili všichni, hodně učitelů, výborný jídlo, hodně pití. Došel i náš pan učitel na chemii :)) byla to úžasná akce. Jen se cestou domů trochu zvrtla a já jsem si odnesla, pěkně velkej šrám na obličeji, odřené rameno a koleno. Zakopla jsem totiž a pěkně políbila chodník. Jinak jsem si to,ale moc užila, až budou fotky, určitě vám je ukážu.


RECENZE: řasenky (miss sporty, Gabriella Salvete, Rimmel London)

7. června 2013 v 13:07 | Danielle |  Recenze
Každá z nás denně stojí u zrcadla a používá nějaké ty přípravky pro zlepšení pleti, prostě pro tu naší velkou krásu. Některé z nás se nemalují vůbec, některé si jen zvýrazní své přednosti a moc to nepřehánějí, ale některé z nás si maží speciální krémy,make-upy apod. Dostaly jsme při narození naší tvář a nikdo nemůže za to, jakou jí má. Neměly bychom,ale zapomenout na to, že každá jsme originál, ať jsme nalíčené či nikoli.
Pro ty z nás,které používají řasenku každý den a prakticky bez ní nedokáží vyjít z ven, i kdyby to měla být poslední věc, kterou uděláme než zavřeme dveře, jsem si připravila srovnání 4 řasenek, které jsem dosud použila. Některé mi vyhovovaly více ba naopak méně, ale jednu bych určitě nepoužila už nikdy. Více se dozvíte za malý okamžik.
Jedná se o řasenky od značek Miss sporty (2ks), Rimmel London, Gabriella Salvete.

• Řasenka Gabriella Salvete (vitality, mascara, panthenol)

Tato řasenka je z těch, které mi vyhovovaly, ale nebylo to v takové míře, kterou bych si představovala pro ideální řasenku pro denní používání. Oni píší,že je s panthenolem a že posílí řasy. Ze začátku mi vyhovovala, protože když jsem jí namočila,nanesla na řasy velké množství a potom řasy vynikly, tak jak by měly. Byla pro mě vyhovující také z toho důvodu, že jsem alergická. Nesvědily mě oči, ani když jsem byla v dosahu pylů, které jsou mojí hrozbou. Jenže po delší době, zhruba tak po 3 měsících začala vysychat velmi a nebylo to ono, kartáček nebyl takový jaký by měl být, slepovaly se mi řasy. Nechci říct,že byla nevyhovující, ale vyzkoušela jsem lepší.


• Řasenka Rimmel London (Extra wow lash)

Hned na úvod bych řekla, že tuhle řasenku vlastně miluju nadevše, je to snad nejlepší řasenka,kterou jsem vyzkoušela a to byla koupena jen tak náhodou,když jsem nějakou potřebovala a sahla jsem po té první co mi přišla do oka, ještě byla ve slevě, tak jsem jí moc šancí nedávala. Mám jí zhruba 2 měsíce a ještě jsem na ní nic zlého nenašla. Výborná barva, kartáček, nanášení, výdrž. Tahle řasenka vydrží celý den nařásách aniž by se nějak mazala apod. Rychle schne, to je pto mě to nejlepší, když ráno chvátám. Má úžasný objem.


• Řasenky Miss sporty

Už jsem od téhle značky vyzkoušela nespočet řasenek, někdy mi padly a proto jsem si koupila další,ale třeba mi pak nepadly a já jím pořád dávala šanci mi ukázat,že jsou dobré. Moc však nepředvedly. Jedna z řasenek,která mi vyhovovala byla taková nasazovací, bylo jí malé množství, byla to nějaká akce,ale jelikož jsem jich měla víc, používám je dodnes. Nevysychaly a dobře se nanášely, kartáček byl stále čistý, zbytečně se tam neusazovaly zbytky. Udělala i menší objem ;-)Doufám,že jsem vám alespoň trochu pomohla při výběru nové řasenky a neodradila vás :) Myslím sí,že recenze dopadla dobře, největší můj favorit je řasenka č.2, která získala můj obdiv

Danielle ♥


Nickelback songs

6. června 2013 v 11:31 | Danielle |  Autorka
Když se řekne Nickelback, tak si pod ním představím toho nejvíc úžasnýho zpěvák,akterýho bych mhola poslouchat stále a pořád a nikdy by mě neomrzel..., má v sobě prostě něco dokonalého, tak se s vámi podělím o mé nejoblíbenější songy

Nickelback - Rockstar

Nickeback - How You Remind Me

Nickeback - Photograph

A jaké jsou vaše nej písničky od něj?


Summer, summer...

5. června 2013 v 9:50 | Danielle |  Autorka
učím se na přijímačky na ČVUT-fakulta stavební/úžasná čokoláda MILKA/chlebíček od maminky/film s názvem Surfařka-je podle skutečné události


Máme tu konečně slunečný den, už mě to po těch deštivých začínalo unavovat, vzbudit se jen do černé oblohy a stejně tak usínat,ale mělo by se to zlepšit. Navštívila jsem babičku, trochu jsme jí s mamkou pomohli, zajela si svojí úžasnou jízdu po dálnici :) Strávila jsem chvilku se svým přítelem, vždycky mě tak nabije energií ;-) Naučila jsem se zase část z knížky, protože to nezahodím,když to jsou příklady, který tam přesně budou. Koukala jsem se taky na jeden film s názvem Surfařka, nedřív jsem si myslela,že to bude další dívčí film,ale pak jsem zjistila,že je to podle skutečné události a bylo to vážně úžasný, jak lidé dokáží bojovat i s něčím, co předtím nezažili. Určitě doporučuju! Užívejte si krásných dní...!!