RECENZE: řasenky (miss sporty, Gabriella Salvete, Rimmel London)

7. června 2013 v 13:07 | Danielle |  Recenze
Každá z nás denně stojí u zrcadla a používá nějaké ty přípravky pro zlepšení pleti, prostě pro tu naší velkou krásu. Některé z nás se nemalují vůbec, některé si jen zvýrazní své přednosti a moc to nepřehánějí, ale některé z nás si maží speciální krémy,make-upy apod. Dostaly jsme při narození naší tvář a nikdo nemůže za to, jakou jí má. Neměly bychom,ale zapomenout na to, že každá jsme originál, ať jsme nalíčené či nikoli.
Pro ty z nás,které používají řasenku každý den a prakticky bez ní nedokáží vyjít z ven, i kdyby to měla být poslední věc, kterou uděláme než zavřeme dveře, jsem si připravila srovnání 4 řasenek, které jsem dosud použila. Některé mi vyhovovaly více ba naopak méně, ale jednu bych určitě nepoužila už nikdy. Více se dozvíte za malý okamžik.
Jedná se o řasenky od značek Miss sporty (2ks), Rimmel London, Gabriella Salvete.

• Řasenka Gabriella Salvete (vitality, mascara, panthenol)

Tato řasenka je z těch, které mi vyhovovaly, ale nebylo to v takové míře, kterou bych si představovala pro ideální řasenku pro denní používání. Oni píší,že je s panthenolem a že posílí řasy. Ze začátku mi vyhovovala, protože když jsem jí namočila,nanesla na řasy velké množství a potom řasy vynikly, tak jak by měly. Byla pro mě vyhovující také z toho důvodu, že jsem alergická. Nesvědily mě oči, ani když jsem byla v dosahu pylů, které jsou mojí hrozbou. Jenže po delší době, zhruba tak po 3 měsících začala vysychat velmi a nebylo to ono, kartáček nebyl takový jaký by měl být, slepovaly se mi řasy. Nechci říct,že byla nevyhovující, ale vyzkoušela jsem lepší.


• Řasenka Rimmel London (Extra wow lash)

Hned na úvod bych řekla, že tuhle řasenku vlastně miluju nadevše, je to snad nejlepší řasenka,kterou jsem vyzkoušela a to byla koupena jen tak náhodou,když jsem nějakou potřebovala a sahla jsem po té první co mi přišla do oka, ještě byla ve slevě, tak jsem jí moc šancí nedávala. Mám jí zhruba 2 měsíce a ještě jsem na ní nic zlého nenašla. Výborná barva, kartáček, nanášení, výdrž. Tahle řasenka vydrží celý den nařásách aniž by se nějak mazala apod. Rychle schne, to je pto mě to nejlepší, když ráno chvátám. Má úžasný objem.


• Řasenky Miss sporty

Už jsem od téhle značky vyzkoušela nespočet řasenek, někdy mi padly a proto jsem si koupila další,ale třeba mi pak nepadly a já jím pořád dávala šanci mi ukázat,že jsou dobré. Moc však nepředvedly. Jedna z řasenek,která mi vyhovovala byla taková nasazovací, bylo jí malé množství, byla to nějaká akce,ale jelikož jsem jich měla víc, používám je dodnes. Nevysychaly a dobře se nanášely, kartáček byl stále čistý, zbytečně se tam neusazovaly zbytky. Udělala i menší objem ;-)Doufám,že jsem vám alespoň trochu pomohla při výběru nové řasenky a neodradila vás :) Myslím sí,že recenze dopadla dobře, největší můj favorit je řasenka č.2, která získala můj obdiv

Danielle ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 7. června 2013 v 13:13 | Reagovat

Mám řasenku Rimmel, sice ne tuhle ale voděodolnou a mám ji také nejradši ze všech, je skvělá;)

2 Katherine Katherine | Web | 7. června 2013 v 14:04 | Reagovat

A od koho jsi je dostala?:)

3 Ch. Ch. | Web | 8. června 2013 v 16:32 | Reagovat

Ta řasenka od Rimmel mě zaujala nejvíc! :) Sama teď používám jinou řasenku od Rimmelu a jsem 100% spokojená. Přístě vyzkouším třeba tuhle! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama