Srpen 2013

New in April

11. srpna 2013 v 14:44 | Danielle |  Nákupy

Konečně mám kousek výplaty, zítra budu mít zbytek a mohly se konat nákupy a radost v mém těle, že mám zase něco nového a krásného na nový školní rok a prostě tak vubec. Příští rok se chystám makat víc, abych si ušetřila na dovolenou s přáteli :-*
Ještě siplánuju koupit mikinu, běžecké boty a nějakou kosmetiku a zbytek si nechám, netřeba vše utratit :)

Nový kryt na telefon :)


Změna je život

10. srpna 2013 v 11:44 | Danielle |  Autorka
Ahoj kočky :-* nejsem nezvěstná, to jste si oddechly viďte :D Trochu větší pauzička vás moc nepotěšila a já vám to nezastírám, ale určitě jste zažily tu chvíli, kdy nevíte co dál a jak dál. Musela jsem to pro tenhle krásnej svět udělat, protože jsem cítila, že bych ho jinak tady na blogu musela ukončit. Neměla jsem nápady na to přidávat články, ani čas a proto jsem se rozhodla, že až teď je vhodná chvíle. Celý týden jsem chodila do práce, vážně jsem někdy byla tak unavená, že jsem myslela,že nedojdu ani domu a usnu za pochodu :D Nakonec jsem to zvládla, včera jsem tam byla naposled a teď budu mít zase prázdniny. Až bude možnost, určitě si zase další penízky pujdu vydělat.
Je to jen týden, kdy jsem tu nic nepřidala a vážně se toho kupodivu moc událo a proto mám i nové nápady, kupu nápadů. Jsou přípravky, které jsem vyzkoušela, věci, které jsem si koupila a taky musim uznat, že bude nový design, který tomu tady všemu jen prospěje a dám si na něm hodně záležet. Mohu vám jen prozradit, že na něm budou moje fotografie a bude v barvě s růžovou, bílou a černou.
Aby toho nebylo málo, jsem asi vážně zamilovaná :D Známe se už asi 2,5 roku a až teď mi došlo jak je božskej :D Je to ten klučina,který je v článku níže. Můžete mi na něj povědět svůj názor.

Začala jsem milovat neonovou barvu, pořídila jsem si tričko a naušnice a hodlám v tom pokračovat :D

INSTA post 1

2. srpna 2013 v 14:37 | Danielle |  Autorka
Já včera u řeky a jeden muj supr kluk :-*
Moje věrná Nokia, opalovací krém vždy po ruce, ty nejlepší nanučky ledový, šílená bouře :D

hranolky, opaluju se, zrcadlová na záchodě :D, moje pravidelná večeře či snídaně :)